Seniorzy 2019/2020

Bramkarze: Jakub Szatyłowicz, Norbert Jendruczek, Karol Pawłowski (U20), Dawid Tur (U20)

Pole: Jakub Budźko, Marcin Borowik, Adrian Niegowski, Adam Butkiewicz, Jacek Stefanowicz, Jakub Małyszko, Tomasz Koniczek, Konrad Niegowski, Maciej Fiłonowicz, Dawid Charkiewicz, Damian Grabowski, Maciej Stachelek (U20), Jakub Konon (U20), Bartek Borowik (U20), Hubert Zalewski (U20), Kacper Głowicki (U20), Dawid Zaniewski (U20), Wojciech Nasuto

W obecnym sezonie 2019/2020 drużyna seniorska bierze udział w rozgrywkach II Polskiej Ligi Futsalu Grupa Podlaska. Nasza drużyna wygrała pewnie swoja grupę notując siedem zwycięstw, jeden remis i żadnej porażki. Zdobyła 22pkt w ośmiu spotkaniach, strzelając 84 bramki, a tracąc 16 awansowaliśmy do fazy play-off pewnie z pierwszego miejsca. W półfinale spotkaliśmy się z Futsal MOSIR Grajewo i w dwumeczu odnotowaliśmy okazałe zwycięstwo 18:6 (1:9, 9:5). Natomiast w meczu finałowym podejmowaliśmy Browar Północny Futsal Team Suwałki, z którym również wygraliśmy oba spotkania 16:5 (6:4, 1:10). W taki sposób udało nam się załapać do meczy barażowych o 1 PLF – na które ciągle czekamy. Halowy Puchar Polski również był owocny, na początku wygraliśmy rozgrywki na szczeblu wojewódzkim, potem trafiając wolny los w 1/32 przeszliśmy do 1/16, gdzie spotkaliśmy się z Ekstraklasowym Red Dragons Pniewy, które pokonaliśmy po dogrywcę 5:4.

W 1/8 czekała na nas kolejna drużyna z Futsal Ekstraklasy, tym razem w dogrywce lepsi okazali się rywali z GSF Gliwice. Porażką 3:2 skończyliśmy nasz udział w HPP (w spotkaniu prowadziliśmy już2:0). Można zauważyć, że stawiamy na promocję młodych, zdolnych zawodników, ponieważ ośmiu z kadry U20 zagrała w pierwszej drużynie, a część z nich stanowi o sile zespołu, mimo młodego wieku. Zgodnie z filozofią klubu, chcemy dążyć do gry większością wychowanków i wprowadzać młodzież do drużyny seniorskiej.