U20 Futsal

2019/2020

W sezonie 2019/2020 nasza drużyna U20 wygrała eliminacje w Garwolinie do turnieju finałowego w Tychach. Pod czas głównej imprezy wyszliśmy z grupy z II miejsca, ogrywając GKS Ekom Nowiny oraz Berland Komprachcice Futsal Team. Ulegliśmy jedynie BSF Bochnia, która okazała się wicemistrzem Polski. W ćwierćfinale przegraliśmy po serii rzutów karnych z Dragon Bojano. W meczu padł remis 1:1. Turniej to był nasz debiut w MMP.

Kadra U20: Bramkarze: Dawid Tur, Karol Pawłowski

Pole: Bartek Borowik (C), Maciej Stachelek, Jakub Konon, Hubert Zalewski, Mateusz Łukaszewicz, Mateusz Maciuszko, Kacper Głowicki, Daniel Goljik, Dawid Zaniewski, Mateusz Ruszczyk, Marcin Fiedorowicz

Trener: Tomasz Koniczek

Asystenci Trenera: Jakub Budźko, Adam Butkiewicz

Kierownik: Piotr Tarasewicz

Trener Jakub Budźko z Bartkiem, który otrzymał pamiątkową Koszulkę z turnieju w prezencie.

Nasi zawodnicy z U20 są włączani do kadry seniorskiej. Jest to filozofia klubu, która zakłada w przyszłości granie w większości swoimi wychowankami. Warto dodać, iż Bartek Borowik i Jakub Konon znaleźli uznanie w oczach Trener Żebrowskiego i otrzymywali powołania na młodzieżową kadrę Polski w Futsalu U19. Bartek był również jej kapitanem i zaliczył występ na EURO U-19, gdzie Polska wywalczyła 3 miejsce razem z Portugalią.